Maseczki algowe nakładane na skórę twarzy

Maseczki bardzo dobrze wpływają na poprawę stanu skóry twarzy. Działają oczyszczająco, poszerzają pory skóry i dobrze wpływają na poprawę produkcji kolagenów. Dzięki temu skóra na długo może pozostać młoda i jędrna oraz zdrowa i pełna naturalnego blasku. Maseczki mogą być nakładane w salonach kosmetycznych, a także w warunkach domowych. Jednymi z takich maseczek są Maseczki algowe.


Zabiegi wykonywane na skórze twarzy w salonach kosmetycznych

W salonach kosmetycznych przeprowadzane są różne zabiegi na skórze twarzy, które mają wpływać na poprawę jej stanu. Jednym z takich zabiegów jest mezoterapia igłowa. W jej trakcie kosmetyczka korzystając z pomocy innych pracowników salonu wprowadza pod skórę twarzy za pomocą igły specjalne środki odżywcze, za których pomocą uzupełnia poziom witamin i minerałów, które są potrzebne do prawidłowej pracy skóry. Dzięki temu skóra ulega odnowie, wygląda na zdrową i zadbaną oraz młodszą. Poprawia się jej ukrwienie oraz zwiększona zostaje produkcja kolagenów.

Innym sposobem na wstrzymanie procesu starzenia się skóry jest wstrzyknięcie pod nią botoksu, co jest mniej bezpiecznym zabiegiem od wcześniej wymienionego. Odmłodzenie skóry za sprawą botoksu może się okazać jedynie czasowe lub nawet nieudane i po jakimś czasie klientki zakładu będą musiały przejść powtórny zabieg wstrzyknięcia botoksu. Botoks może także wpływać na powiększenie ust.
maseczka
Twórca: KLAPP
Źródło: KLAPP


W salonach często zakładane są także różnego rodzaju maseczki, a wśród nich Maseczki algowe. Zakładane są one na około pół godziny, a po tym czasie zostają zdejmowane, a skóra staje się oczyszczona i wygląda o wiele lepiej. W czasie, kiedy na twarz klientki założona jest maseczka może ona odpoczywać i relaksować się przy spokojnej muzyce. Kosmetyczka może w tym czasie zająć się jej paznokciami, a dokładnie ich fachowym przycinaniem na różne kształty oraz obcinaniem skórek. Na życzenie klientki może także nakleić na jej paznokcie produkty, które spowodują ich wydłużenie, mogą one być ozdobne i posiadać różne kolory.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.